Pleksiglas günümüzde Pleski Kutu Harf  olarak da adlandırılan renkli, renksiz veya şeffaf olabilen plastik bir malzemedir. İşlenmesi kolaydır, delinmesi kolaydır ve hafiftir. Çeşitli boyut ve boyutlarda gelirler. Kesici bıçak veya özel makine ile kesin. Malzeme kaygan ve serttir, bu nedenle keserken dikkatli olun. , yüksek ışık geçirgenliğine ve mükemmel darbe direncine sahiptir. Kesici uç keskin olmadığı için yaralanmaya neden olmaz. Yüksek sıcaklıklarda çok kolay kalıplanabilir. Genellikle reklam sektöründe kullanılır. Difüzörlü ve difüzörsüz olmak üzere iki versiyonu mevcuttur. Panel yerine difüzör ile ışığı dağıtabilen akrilik paneldir.

Pleski Kutu Harf Tabela

Difüzörsüz paneller opaktır. Pleski Kutu Harf  tabelalar birçok yerde kullanılabilen dayanıklı akrilik malzemeden imal edilmektedir. Tabela alanında hem iç hem de dış mekanlarda reklam amaçlı kullanılan Pleski Kutu Harf  tabela ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bu tabela türünü bu kadar popüler yapan özelliği, özellikle dış mekan tabela ve promosyon malzemelerinde dayanıklılığı ve hava şartlarında deforme olmadan ışığı yansıtma özelliğidir.

Bu tabelaların en önemli özelliği döküm levha olarak imal edilmiş olmalarıdır. Pleksi Kutu Harf Tabela yapımı oldukça zahmetli ve sabır gerektiren profesyonel bir iştir. Öncelikle CNC ile kesilebilen bir iş parçasına ihtiyacınız var. İş için ne kadar pleksiglasa ihtiyacınız olduğunu belirleyerek başlayın. Ardından, harf için kullanılacak dekoratörün boyutunu belirleyin.

Dekoratörün kullanım amacı LED’leri dekoratöre tutturmak ve hem zemine hem de pleksiglass’a yapıştırarak malzemeyi daha dayanıklı hale getirmektir. Plexi, iç ve dış mekan olmak üzere iki lokasyonda reklam ve tabela ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Pleksiglas malzemenin en önemli özelliği ışık geçirgenliğidir. Pleksiglas malzeme çeşitli kalınlıklarda üretilmekte ve farklı renklerde üretilmektedir. Plexi Letter, iç ve dış mekan olmak üzere iki lokasyonda reklam ve tabela ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Pleksiglas malzemenin en önemli özelliği ışık geçirgenliğidir. Pleksiglas malzeme çeşitli kalınlıklarda üretilmekte ve birçok renk yelpazesine sahiptir.

Pleski Kutu Harf Tabela Fiyatları

Pleski Kutu Harf Tabela Fiyatları firmamızda uygun düzeydedirPleksiglas camsı yüzeyi ve birçok renk seçeneği ile reklam ve birçok üründe öne çıkmaktadır. Özellikle üretimlerimizde reklam teknolojisi olmazsa olmazdır. Tabela, özellikle geceleri aydınlatma ve led ışıklar ile oldukça görünür olup, krom kaplama harf takozu pleksi ve işlemeli nikel mesh bileşik özel şekil kabartma gibi tabela modelleri oldukça ilgi görmektedir. Dikkat çekmek ve mekanınıza değer katmak istiyorsanız çok seçenekli kaliteli tabela üretimi hizmetinizdedir.

Plexibox Yazılı Tabela Tasarım kurumsal imajınız doğrultusunda reklam gösterimi yapabilme özelliğine sahiptir. Pleksi Kutu Tabela lazer kesim olduğu için göz alıcı estetiğe sahip modern bir tabeladır. Fason üretimi pleksiglas harf tabelaları, hareketli trafikte bile fark edilerek hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar. Kurumsal kimliğinize uygun taahhütlü posta kutusu imalatı tabela modelleri arasından seçim yaparak işinizi büyütün, marka prestijinizi artırın ve sektörde kalıcı bir yer kazanın.

Pleski Kutu Harf Nedir?

Pleski Kutu Harf Nedir? Tabela, diğer reklam mecralarına göre daha işlevseldir ve tek seferlik ödeme ile yıllar boyunca sabit reklam maliyeti gerektirmez. Birçok farklı yazı tipi ve yazı tipinde oluşturulabilen Plexibox karakterleri oluşturmak zaman alıcıdır, ancak beklentilerinizi karşılayacak yeteneklere sahiptir. Tabelanızın bir sorunu varsa ya da tamire ihtiyacı varsa ücretsiz teknik servisimiz mevcuttur. Bir ışıklı masa çeşidi olan Plexi Box Letter, üretimi ve montajı oldukça zor olan bir tabela çeşididir.

Pleski Kutu Harf Logo

Pleski Kutu Harf Logo, bir pleksi CNC’de kesip, etrafında bir çatal pleksi döndürerek ve ardından LED veya floresan tabanlı bir aydınlatma sistemine yerleştirerek çalışır. Pleksiletter tabelalar istediğiniz renk ve ölçülerde yapılmaktadır. İsteğe göre LED ışıklar kullanılarak pleksi harfli tabelalar da yapılabilmektedir.

Plexibox Harfli Tabela, diğer tabelalara göre daha parlak, daha dikkat çekici, göze hoş gelen ve müşterinin dikkatini çekme özelliğinden dolayı çokça tercih edilmektedir. Plexi-harfli tabelalar sağlıklı renkli olması ve dikkat çekmesinin yanı sıra solma, eskime, yırtılma gibi sorunlar yaratmaması nedeniyle tercih edilmektedir. Plexibox tabelalarda kullanılan malzemeler renkli, şeffaf, renkli gibi çeşitli plastik lens türleri, buzlu, şeffaf, fosforlu, gümüşi ve parlak. Plexibox tabelalar, geleneksel camlara göre darbelere karşı altı kat daha dayanıklıdır. Plexibox işaretleri camdan daha hafif ve aynı kalınlıktaki camdan daha az iletkendir.

Plexiglas Plexibox Letter, en popüler iç ve dış mekan sistemlerinden biridir. Plexi Harfli Tabela’nın geniş renk seçeneği yelpazesi, üretimin Pantone kodunuza veya belirli renk kodunuza en yakın şekilde uymasını sağlar. Firmanız, ışıklı veya ışıksız Pleksi yazı sadece cephelerde değil, iç mekan yönlendirme ve dekorasyonda da tercih edilmektedir. Plexibox harf tabela sistemi birden fazla malzemeden üretilebilir, hem şık bir görünüme hem de uygun fiyata sahiptir ve hem ışıklı hem ışıksız olarak tasarlanabilir. Pleksxi Box Haf Tabela 2D veya 3D üretim yapılabileceği gibi kişiye özel tasarımlar da yapılabilmektedir.