Sektörün vazgeçilmezi haline gelen iç mekan folyo, tanıtım, dekorasyon gibi uygulamalarda karşımıza çıkan bir tanıtım aracı haline gelmiştir. İstenilen renk ve yapıyı yerleştirmeye uygun olan varak baskılar yazı, resim, desen ve sayılarla da desteklenir. Çok yönlü baskı, planlı ürünler yapma imkanı da sunar. Hedeflere ulaşmak için baskı teknolojisinin estetik ve etkileyici yönünü yakalamak yeterlidir.

İç Mekan Folyo Baskı

İç mekan folyo; Müşterileri vitrinlere çekmek için programlanmış bir tabaka baskı hizmeti uygulamak faydalı olacaktır. Arzuların daha hızlı şekillenmesi için alanında uzman ve alanında araştırma yapan kişiler, doğru slogan ve görselliğin yakalanmasını sağlar. Ayrıca ev duvarlarında kullanılan yaprak kesitler, farklı görsel desenleriyle ev duvarlarına bambaşka bir hava katmaktadır. Baskı hizmeti olarak farklı filmler kullanıyoruz. iç mekan folyo; Bunun yerine araçlarda gece yansıması için cast filmler, dekorasyon için şeffaf filmler, foto ışık ya da reflektif filmler kullanılmaktadır. Tüm bu çeşitler folyo baskı model hizmetine dahildir ve cama uygulanır. iç mekan folyo baskı hizmetlerimiz birinci sınıftır.

Diğer bir film türü ise manyetik filmdir. Metale yapıştırılan manyetik film sert bir malzemedir. Kullanıcıya görünürlük kazandıran bu tarz bir film daha çok araç kiralama firmaları tarafından kullanılmaktadır çünkü iç mekan filmleri direkt olarak insanlarla temas halinde olduğundan su bazlı boya olarak kullanılmaktadır. Su bazlı boyaların insan sağlığına zarar vermediği kanıtlanmış bir gerçektir. Bu tür filmler reklam veya dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Başarılı sonuçlar getirmesinin ana sebebi iç sayfa baskıların hedef kitleye yönelik olmasıdır.

İç Mekan Folyo Baskı Nedir?

İç mekan folyo baskı nedir? Bu folyo baskılarının en büyük özelliği dayanıklılıktır. Dış mekan baskıları sürekli olarak doğal koşullara maruz kalır ve bu nedenle dayanıklılık son derece önemlidir. Uzun süreli kullanıma uygun olduğu için reklamcılar için de maliyetleri düşürür. Fuar stantları, tabelalar ve billboardlar gibi birçok kullanım alanı da dış mekan baskının kullanıldığı alanlardır.

Film, ağırlıklı olarak dijital baskı işlemlerinde kullanılan PVC türü yapışkan kaplı bir baskı malzemesi olarak tanımlanabilir. Folyo, ek malzeme gerektirmeden birçok yüzeye yapışabilmesi nedeniyle sıklıkla tercih edilmekte ve günlük hayatın birçok farklı alanında kullanılmaktadır. Reklam sektörünün de çatısı altında bulunan varak malzemesi sayesinde varak baskı yöntemi kullanılabilir hale gelmiştir. Baskı, dijital baskı teknolojisi kullanılarak bir yaprağa yapılır. Bu yazdırma tekniği, normalde görüntüleme penceresinde görünen tüm metinler için kullanılır. Ayrıca filmlerin farklı renk seçenekleri de bulunuyor; Böylece çeşitli alanlarda istenilen grafikler tatmin edici sonuçlar vermektedir.

İç Mekan Folyo Baskı Fiyatları

İç mekan folyo baskı fiyatları firmadan firmaya değişir fakat firmamız en uygun hizmetleri sizlere sunar. Plotter adı verilen bir alet sayesinde istenilen çizimler, resimler veya yazılar filmlerin üzerine kesilerek kullanıma hazır hale getirilir. Yaprak tipleri üç tip olarak kabul edilir. Bu çeşitlilik zarları birbirinden ayıran özelliklerdir. Filmleri birbirinden ayıran çeşitleri şu şekilde sıralayabiliriz: Tabela, cephe, cam vitrin ve yönlendirmelerde standart filmler kullanılmaktadır. Şeffaf film üzerine dijital baskı ters baskı olarak yapılmakta ve içten yapıştırılmaktadır. Kalıplı film, yüksek girinti ve çıkıntıların olduğu yerlerde ve araç örtülerinde kullanılır. Üzerine özel bir laminasyon uygulandığı takdirde daha uzun bir kullanım ömrü sunar. İç tabaka baskı, kullanımları nedeniyle dokunması çok kolaydır. Varak baskıda dikkat edilmesi gereken en büyük etken insan sağlığına zarar vermemesidir. Bu nedenle baskının mürekkeple yapılması çok önemlidir.

İç Mekan Folyo Fiyatları

İç Mekan Folyo fiyatları firmamız tarafından ekonomik olarak sunuluyor. Aynı zamanda ürünlerimiz sağlık dostudur. Su bazlı boyaların sağlığa hiçbir şekilde zarar vermediği tıbben kanıtlanmıştır. Dayanıklılık, dış mekan varak baskı uygulamalarında istenen bir özelliktir. Kalıcı olmak istemesinin sebebi ise kar, rüzgar, güneş gibi doğa şartları ile temas halinde kalmasıdır. Varak baskıların tüm bu olumsuz etkenlere dayanması beklenir. Bu dayanıklılık, solvent adı verilen boyalar kullanılarak elde edilir. Dilerseniz büyük ebatlarda tabaka baskı da yapılabilir. Dış mekan baskı uzun yıllar kullanılabilir ve düşük maliyeti nedeniyle reklam verenler için maliyetleri önemli ölçüde azaltır. Ayrıca varak baskılar her türlü yüzeye uygulanabilir. Böylece normal şartlarda reklam afişleri veya reklam içerikli alanların kapsanması mümkündür.

Teknolojinin gelişmesiyle birçok alanda çeşitli olanaklar gelişmektedir. Birbirleriyle bitmek tükenmek bilmeyen rekabet içinde olan reklam firmaları, hedeflerine ulaşmaları için ciddi destekler sağlamaktadır. Bu süre zarfında, talepleri olabildiğince çabuk karşılayan katmanlı baskı bir öncelikti. Dijital baskı işlemlerinde kullanılan film genellikle farklı bir işlem gerektirmediği için tercih edilmektedir. Odada istenilen atmosferi yaratmak için yaprak baskıyı istediğiniz yüzeye yapıştırabilirsiniz. Daha çok reklam sektöründe kullanılan folyo baskı ürünleri, mekanınızın havasını değiştirerek farklı bir görünüm kazandırmaktadır.

Katman malzemesi, günümüzde çoğunlukla dijital baskıda kullanılan PVC tipi, yapışkan kaplı bir baskı malzemesidir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan birçok yüzeye yapıştığı için çok ekonomiktir. Günlük hayatın birçok alanında kullanılmaktadır. Son olarak tabaka baskı tekniği, reklam endüstrisinde kullanılan bir malzeme olarak kullanışlı hale geldi.

Firmamız en iyi şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.