Kompozit oymalı tabela veya alcobond oymalı tabela olarak da bilinen sade, şık ve fazla derinlikte yer kaplamayan zarif bir tabela modelidir. Tabelamın kabartma yerine ışıklı olmasını istiyorsanız bir numaralı tercih olan oymalı kompozit tabeladır. Firmamızın tabelaları  birçok açıdan ayrıcalıklı bir konumdadır ve uzman statüsündedir.

Kabartma tabela modeline göre daha az işlem olduğu için fiyatı da uygundur. Kompozit malzemeler çok uzun süre kullanılabilen dayanıklı ve dayanıklı malzemelerdir. Bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Işıklı oyma kompozit tabela  diğer adıyla oymalı alcobond tabela fazla yer kaplamayan sade, şık ve zarif bir tabela modelidir.

Işıklı oyma kompozit tabela kabartma yerine ışıklı olmasını istiyorsanız bir numaralı tercih olan oymalı kompozit tabeladır. Kabartma tabela modeline göre daha az işlem olduğu için fiyatı da uygundur. Kompozitler çok uzun süre kullanılabilen dayanıklı ve dayanıklı malzemelerdir. Bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Işıklı Oyma Tabela

Işıklı oyma tabela paneller standart ölçülerde gelir, bunlar 320×125 320×150 00×150 ve 600×150’dir. Kalkanın boyutuna uyması için bir bileşik seçmek, aynı zamanda, kalkanın rengiyle eşleşmesi için Kompozit ‘ün rengini de seçer. Ardından gravür için CNC router tezgâhına yerleştirilir. Grafik tasarım hazır olduğunda kompozit gravür plaka üzerine yazmak istediklerinizi, logonuzu, firmanızın adını vb. flash kullanarak CNC router’a yükleyebilirsiniz.

Gravürü tamamlandıktan sonra kompozitin kenarlarını bükmek için bir boyutlandırma makinesi kullanın. Bir ebatlama makinesi yardımıyla işaretin derinliği veya kalınlığı dördüncü yüze eşitlenir ve bir derz veya kanal açılır. Bu, birleştirme işlemini tamamlar, toplama aşaması atölyede başlar. Derzler veya kompozit kanal noktaları atölyede kontrol edilir.

Eğilecek kadar derin olup olmadığını kontrol edin, değilse kanalın içini malzeme kontrol pimi veya kaynak elektrotu gibi bir şeyle temizleyin. Kenar fazlalığı, kompozit kenarı bükmek için maket bıçağı veya spiral veya kumlama taşıyla kesilir. Daha sonra kompozitin iç ölçüleri alınır ve uygun demir profillerden karkas yapılır. Demir kısım bittikten sonra vernik uygulayın.

Işıklı Kompozit Oyma Tabela

Bileşik gravür, yani harflerin göründüğü renk, bu renkteki ebadındaki bir gravürden alınır ve pleksiglas dört taraftan birkaç santimetre daha büyük kesilir. Bu pleksiglas 3 mm veya 5 mm kalınlığındadır. Pleksiglası kompozitin içinden yapıştırmak için oyulmuş alanın etrafına çift taraflı bant çekin. Ve silikon ekstrüde edilir. ‘ten sonra pleksiglas yapıştırılır.

Işıklı kompozit oyma tabela aydınlatılması için alüminyum damgalama (ince bir alüminyum levha) demir parça boyutunda kesilir ve demirin birçok yerine vidalanır. Ardından LED’leri, isteğe bağlı olarak şerit LED’ler veya modül LED’leri kullanarak sisteminden içinden yerleştirebilirsiniz. LED modüller tercih edilmektedir. LED bağlantısı kurulduğunda, LED adaptörü için bir kablo kalır. Kabartma uygulanır ve kablo arkaya doğru çekilir. (Bu, transformatör isim plakasının dışında olduğunda olur).

Işıklı oyma kompozit tabela, alüminyum kompozit levhanın kanal açma yöntemi kullanılarak işlendiği ve kutu harflerinin eklendiği tabela modelidir. Genel olarak kompozit tabela denilince akla gelen ilk tabela modeli, kompozit tabelanın içerisine LED’ler ile içeriden aydınlatılarak gömülerek kompozit malzemeye işlenen plexiglas’dır.

Kompozit Oyma Işıklı Tabela

Kompozit oyma ışıklı tabela kurulumu diğer tabela modellerine göre daha kolaydır. Buradaki anahtar, seçtiğiniz kompozitin rengi ve boyutudur. Sistemsel olarak tanımlanmış bir ölçü standardı olmadığı için, etkili ve tercih edilen bir reklam aracı olarak totem tabelaları istenilen ölçü ve teknikte monte edilmektedir. LED teknolojisi ve flüoresan ve ampuller kullanarak totem tabelasını aydınlatın. Totem tabelaları ışıklı veya ışıksız olarak tasarlanmaktadır.

Oyma Tabela

Oyma tabela sistemleri günümüzde genellikle büyük ebatlarda tasarlanan ışıklı totem tabelaların yanı sıra küçük ebatlarda da yol kenarlarında kullanım imkanı bulunmaktadır. Projeksiyon sistemi kullanılarak totem tabela yapıştırılacak alan, kullanılacak malzeme, tasarımın boyutu vb. hususlar dikkate alınarak montajı yapılır. Bunun için totem işaretinin konulacağı arazinin belirlenmesi ve istenilen başarıya ulaşılması için uygun olup olmadığının değerlendirilmesi çok önemlidir. Kurulacak olan totem tabelasının çubuk veya beton ile sağlamlaştırılması ve sabitlenmesi tehlikeli durumların önüne geçilmesi açısından oldukça önemlidir.

Işıklı Oyma Tabela Fiyatları

Totem tabelaları isteğe bağlı Streç Vinil Tabelalar, Profil Tabelalar, Sac Levhalar, Alüminyum Tabelalar, Kompozit Tabelalar, Sıvı Tabelalar, Tek Ayaklı Tabelalar ve İki Ayaklı Tabelalarla birlikte gelir. Önemli bir reklam motifi olan totem tabelalar işletmelerin ve markaların tanınması ve hatırlanması için tercih edilen reklam yöntemidir. Işıklı oyma tabela fiyatları konusunda sizlere en ekonomik hizmetleri sunuyoruz.

Bu billboardlar, insanların dikkatini çeken ve ürününüz veya markanız hakkında merak uyandıran ışıklı ve ışıksız modelleri ile meydan ve sokaklarda reklamlarınızı daha dikkat çekici hale getirmenin güçlü bir yoludur.

Pahalı reklamlar için etkisi kalıcı olduğu için diğer reklam biçimlerine göre daha ekonomiktir. Bu nedenle totem tabelası seçerken hassas olunması ve doğru seçim yapılması bu markaların hedef kitlesi olan kişiler tarafından hatırlanmasını sağlayacaktır. Işıklı tabelaları, göz alıcı görünümleri nedeniyle etkili reklam için önemli bir mecradır. Firmamızdan en iyi hizmetleri alabilme imkânlarına kavuşabilirsiniz.