Paskanmaz kutu harf nedir? Sorusu sıklıkla sorulmakta ve internet üzerinden yoğun bir şekilde araştırılmaktadır.

Paslanmaz kutu harfler genellikle paslanmaz ve krom olarak üretimi sağlanan, tamamen el işçiliği üretimi gerçekleşen, uzun kullanım süresine sahip ve bir okadar da dayanıklı bir tabela şeklidir.

Paslanmaz kutu harfler ince ve uzun bir şekilde kesilir. Malzemenin altında bulunan bölge yani taban noktası bölgesine bir pleksi parçası yerleştirilerek fileli krom bir kutu harfi haline getirilmektedir. Fileli bu tip krom kutu harflerin içi aynı zamanda görünüş ve ilgi çekmesi amacı ile içerisine led ışık yardımı ile daha dikkat çekici ve kullanıldığı yerin stilinde kalite artışını sağlamaktadır.

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Genelde firmalar markalarını daha da ön plana çıkarabilmek adına bu tip aydınlatmalı paslanmaz kutu harfler kullanmaktadırlar. Paslanmaz kutu harfler, kullanılan aydınlatma ledleri özellikle geceleri marka ve firmalar için yüksek estetik görüntü oluşturmaktadır.

Günümüz şartlarında kullanılan paslanmaz kutu harfler, kullanılabilirlik bakımından şirketlerin ve firmaların isteklerine verilen cevaplar doğrultusunda uzun ömürlü ve şirketlerin hedeflerini yansıtabilen ürünlerin başında gelmektedir.

Paslanmaz Kutu Harf Nedir?

Özellikle şirketlerin ve genelde ufak çaplı firmaların en büyük reklam stratejilerinden birisi olan paslanmaz kutu harfler, firmaların ve şirketlerin reklam yüzü olmayı hedeflemiştir. Firmalar ve şirketler paslanmaz kutu harfler çekiciliği sayesinde firmalara fazla kar getirmesi muhtemel ürünler arasında görmektedirler. Bu sebepten dolayı paslanmaz kutu harfler şirket ve firmaların gelişilebilirliği ve müşteri çekiciliği bakımından oldukça tercih edilmektedir.

Müşteriler isteklere ve kullanılacak malzemelerin kalitesine bağlı olarak kaliteden kaliteye değişebilen firmalar ve şirketler için üretilen paslanmaz kutu harflere ulaşıp satın alabilmektedirler.

Paslanmaz Kutu Harf Çeşitleri

Bulunmuş olduğumuz çağında getirmiş olduğu avantajlardan kaynaklanan, markaların şirketlerin ve firmalar çokca tercihlerinden biri olan paslamaz kutu harf tabela modelleri arasında yer alır. Kullanım açıısından müşterilerin ilgi ve odağını çekmesi planlanmasından dolayı oldukça uzun ömürlü bir kullanım ile dizaynedilmiştir.

Tamamen müşterilen isteğine bağlı olarak ışıklı veya ışıksız olarak firmanın veya şirketlerin cephesine doğru montajı yapılır. Markanın ön plana çıkartılmasına olanak sağlar. Paslanmaz kutu harf çeşitleri arasında paslanmaz krom, alüminyuum ve pleksi akrilik malzemelerden imal edilen ürünler yer alır. Aynı zamanda istenilen renk tonlarında aydınlatması sağlanır. Kullanmış olunan malzemeler her türlü hava koşuluna karşı da dayanıklıdır. Belirtilen malzemelerin yanı sıra isteğe bağlıı olarak sac, ahşap, kompakt laminant, kompozit gibi malzemelerde kullanılabilmektedir.

Paslanmaz Krom Kutu Harf Fiyatları

Paslanmaz krom kutu harfler uygulanacak zemine ve bölgeye ya da dikey olarak bir yüzeye monte edilebilir. Montaj şekli yazılacak yazının veya logonun endirekt aydınlatmalıı olup olmamasına göre belirlenir. Eğer ki montaj yapılacak bölge buna uygun değilse ayrıca, paslanmaz ahşap, kompozit, alüminyum vb malzemelerden paslanmaz krom kutu harfin uygulanacağı bölgeye bir zemin hazırlanır ve bu zemin üzerine logo veya harflerin montajı yapılır.

Paslanmaz krom kutu farf fiyatları belirtilen özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Paslanmaz Kutu Harf Modelleri

Paslanmaz kutu harf tabela uygulanacak olan cepheye uygun olarak üretilir. Uzman ekipler tarafından cephenin fiziki durumuna göre logo veya istediğiniz fontta yazıyı markanız veya şirketiniz için uygun olarak tasarlanır ve sonrasında müşteriye sunulur.

Firma veya şirket sahipleri eğer logoyu veya yazılacak yazıyı beğendikten sonra üretimi konusunda onay verilirse, onay sonrasında yazılması gereken logo veya yazı uzman ekipler tarafından geniş makine parkurunda dikkatlice imalatı yapılır ve kısa sürede hazır hale getirilir.

Paslanmaz Kutu Harf Fiyatları

Öncelikle üretimi yapılacak olan paslanmaz kutu harf fiyatları i kullanılacak olan malzemenin çeşidine, ölçüsüne ve yapılacak olan işciliğin kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Üretimi kapılan paslanmaz kutu harfler, ışıklı, ışıksız olması gibi durumlarla aynı zamanda malzeme fiyatının getirmiş olduğu farklar, aynı zamanda işcilik farkları da bulunmaktadır.

Bu nedenle net bir fiyat bilgisi alabilmek için paslanmaz kutu harf modeline karar verilmesi gerekmektedir.Daha sonra grafik tasarımcıları tarafından seçmiş olduğunuz modele karşılık uygun çizim taslakları oluşturulup bütçenize en uygun paslanmaz kutu harf fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Paslanmaz kutu harf fiyatlarının hesaplanmasında kullanılan malzemeye bağlı olarak yapılan işçiliğin kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Kalite konusunda yaşanacak farklar satın almış firma ve şirketler için kolay kolay sorun yaratmamaktadır. Aynı zamanda seçilen malzemenin kalite durumu da kolay kolay anlaşılmamaktadır. Paslanmaz kutu harfler müşterinin isteğine bağlı olarak istenilen malzemeden, kesim makineleri ile kesilerek müşterilerden istenilen hale getirilir. Paslanmaz kutu harfler zamanla sıkıntılı hava koşullarına göre pas yapmamaktadır. Fakat buna güvenerekten malzeme kalitesinden kısılmaması göz önünde bulundurulmalıdır. Daha kaliteli malzeme kullanmak paslanmaz kutu harflerin daha uzun ömürlü olması bakımından çok daha önemlidir. Böylece kullanılan malzeme normal hava şartlarında ve ortam sıcaklıklarında çok uzun yıllarca dayanıklılığını koruyabilmektedirler. Günümüzde bu sebepten dolayı en çok krom kutu harf modelleri tercih edilmektedir.

Tarafımızça yapılan kaliteli işçilik, hızlı teslimat ve temiz iş koşullarımız ile paslanmaz kutu harfleri üretiminde detaylı bilgi alabilmek için tarafımıza mail gönderebilir ve iletişim noktalarından ulaşabilirsiniz.