Işıksız kabartma harf tabela imal için kullanılan, bozulma yapmayan ve ön yüzeyi pleksiden oluşan materyallerdir. Işıksız kaplama kışın hava şartlarına dayanıklı olduğu için oldukça fazla bir şekilde tercih edilmekte ve birçok yerde kullanılmaktadır. Dayanıklı yapısı ve zarif  görüntüsü ile de tercih edilmektedir.

Günümüzde ışıksız kaplama harfler çok fazla ilgi görmektedir. Herkesin isteğine ve ölçüsüne göre yapmakta olduğumuz bu kaplamaları istediğiniz mekanlarda kullanabilirsiniz. Kolaylıkla tasarlamakta olduğumuz bu ürünleri kısa zamanda elinize ulaşması da mümkündür.

Reklam dünyasında çok fazla bir şekilde kullanılan ışıksız kabartma harf ürünleri genellikle mekanın giriş kısmında değerlendirilmektedir. İstenilen büyüklükte ve görsellikte hazırlanabilmektedir.

Işıksız Kabartma Harf Kimler Tercih Edebilir?

Işıksız kabartma harf, talep eden müşterilerimizin isteğine göre dizayn ediyoruz. Birçok mekanlarda kullanılan ışıksız kabartma  harflerinin boyutları vardır.  Kullanılması düşünülen alana göre boyutlarına dikkat edilir. Müşterilerin renk ve görsel talepleri doğrultusunda da üretimi gerçekleştirilerek, kullanıcıya sunulur. Birçok yerde kullanılan ışıksız kabartma harflerini herkes tercih edebilir.  Bunun yanında çalışma hayatınızda ve mekanlarında gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Yapımı kolay olduğundan dolayı istenile ölçülerde yapılabilmektedir. Sağlam ve gösterişli olduğundan dolayı son zamanların herkesin en çok tercih ettiği ışıksız kabartma harflerini sizlerde kullanabilirsiniz. Bunun için bizleri tercih edebilirsiniz. Firma olarak müşteri taleplerine en uygun ürünlerin üretilmesini sağlamaktayız.

Işıklı Harfleri Kabartma Neden Kullanılmalı?

Günümüzde artık her yerde gördüğümüz ışıklı harfleri kabartma yönteminin 21. Yüzyılın mimari koşullarına uygun bir yapısı vardır. Bunun yanında son derece şık ve estetik tasarımlara sahiptir.

Özellikle kafe, restoran, bar ve gece kulübü tarzı mekanlarda sıklıkla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise yapılan uygulamanın farklı bir ambiyans oluşturması ve son derece dikkat çekici olmasıdır.

Müşterilerimizin renk ve arzusuna göre ışıklı ya da ışıksız harf kabartma uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. İstenilen ambiyansın oluşması için gerekli görsel tasarım sağlanmakta ve estetik görünüm elde edilerek uygulama gerçekleştirilmektedir.

Işıksız Kabartma Tabela Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Işıksız kabartma harf kullanılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. İstenilen tabelanın kalitesi ve dayanıklı olması dikkat edilmesi gereken önemli noktalar arasında yer almaktadır. Gerekli kaliteyi barındırmayan tabelalardan istenilen görsel performans elde edilememektedir. Ayrıca dayanıklı olmayan malzemelerden elde edilmiş olan ürünlerin kullanım süresi de çok daha kısa olmaktadır.

İşletmemizi tanıtmanın en iyi yolu ışıksız kabartma tabela kullanmaktır. Bu yüzden ışıksız harf kabartmalı tabela alırken birçok noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bulunulan lokasyon, gerçekleştirilen iş ve verilen hizmet çeşitli için seçilecek olan harf kabartmalı  tabelalara yansımaktadır.

Kullanılan tabelalarda kurumsal imaja dikkat etmek oldukça önemlidir. Firmanızın logosu, sloganınız iletişim bilgileri ve görsel anlamda dikkat çekecek imajlar ışıklı tabelada doğru bir yerleşim içerisinde yer almalıdır.

Tabelanın kaldırım, dükkan üstü gibi noktalarda yer alacağına karar vermek oldukça önemlidir.  Tabelada kullanılacak olan renkler,  yazılar, görseller, imajlar, geçiş hızları ve animasyon gibi öğelerin kullanımında dikkat etmek gereklidir.

Dikkat çekecek bir slogan, sunduğunuz hizmetin tanıtımını sıralı bir şekilde bütününü koruyarak yer almalıdır.

Işıksız harf kabartmalı tabelası için açı da çok önemlidir. Kaldırımda olacak ise yan profili olması gerekiyor.  Dükkan üstü için karşıdan tam görünecek şekilde  ayarlanması gerekir. Olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı ve oluşabilecek fırtınaya ve rüzgara karşı gösterebilecek bir  dirençte olması gerekiyor.

Aldatıcı ibareler kullanılmamalıdır. Aynı şekilde abartılı font  ve görsellerden  de kaçınılması gerekiyor. Sağlam ve kaliteli yenilikleri kaldırabilecek özelliğe sahip olmalıdır.