İşletmelerinizi daha ilgi çekici ve göz alır bir hale getirmek için ışıklı pleksi kutu harf ile işyerlerinizde tarzınızı yansıtın.

Kendi imalatımız olan bu ürünler son sistem teknolojik yöntemler ile sizlerin hizmetine sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz ile belirlemiş olduğumuz ebatlara bağlı kalarak  bütün  harflerin üretimini profesyonel kadromuz ile yapmaktayız.

Gerekli ölçüler, renk seçimleri belirlendikten sonra lazer kesim tekniği ile son teknolojik ürünlerimiz ile kesim işlemi yapılmaktadır. Kesim işlemleri tamamlandıktan sonra kutu harf haline gelen pleksilerin içine LED paneller eklenerek yapıştırma işlemi gerçekleşir.

Pleksi kutu tabelaların ömrünün uzun olması da müşterilere sağlamış olduğu bir avantajdır. Bunun yanı sıra pleksi kutu tabelaların yıllık bakım ve onarımlarını mutlaka yaptırılması gerekmektedir ki bu kullanım süresini en az üç dört katına çıkarmış olur.

Özenle, titizlik ile hazırlanmış olan ürünlerimiz siz değerli müşterilerin hizmetine sunulur.

Işıklı Pleksi Kutu Harf Modelleri Kullanım Alanları

Işıklı pleksi kutu harf tabelaları günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle birlikte çok tercih edilmeye başlayan ürünler arasında yerini almaya başladı.

Sektördeki deneyimlerimizden de yola çıkarak ve kendimizde sürekli bu alandaki yeniliklere ve değişimlere ayak uydurarak bu alanda en iyi hizmet vermeye her zaman devam edeceğiz.

Pleksi harf modeller hemen hemen her alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanmaktadır. Masaüstü dekoratif eşyalarda, ofislerde, mağazalarda, dükkanlarda, hastanelerde kısacası akla gelebilecek her noktada  bu ürünler çok rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Farklı renk, boyut ve şekillerde de tasarımlarını yapmaktayız.

Renk kategorisinde çok fazla seçenek sunduğumuz ve ışığı  geçirgen özelliği olduğundan dolayı özellikle işyerlerinde çok fazla  tercih edilmektedir.

Işıklı Pleksi Harf  Fiyatları

Fiyat konusu tabi ki de müşterilerin en çok merak ettiği araştırdığı konuların başında yer almaktadır. Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ürünler hem dayanıklılığı hem de görsellik bakımından en çok tercih edilen tabela türlerindendir.  Pleksi malzemeler hafif ve kullanışlı olduğundan dolayı da fiyatları diğer tabela türlerine göre daha uygun diyebiliriz.

Işıklı pleksi harf tabela fiyatları aralıkları ise yapılacak olan boyuta ve tasarıma göre farklılıklar göstermektedir.

Pleksi kutu harfler kullanılacak olan isimde ki harflerin sayısı, ölçümü, tasarımı, pleksi tasarımında kullanılacak olan malzemelerde göz önünde bulundurularak net fiyatlar belirlenir.

Işıklı  Pleksi Harf Tabela Kullanımı

Daha önce de belirtmiş olduğumuz üzere yıllık bakım ve onarımlarını mutlaka yaptırmamız gerekir.

Bakım yapılmadığı takdirde kir, toz, pislik pleksi kutu harflerin içine dolacağından dolayı ışığı dışarıya çok iyi bir şekilde yansıtamaz.

Hazırlanmış olan birçok tabela sistemlerinde de olduğu gibi ışıklı pleksi  harf tabela kullanılan malzemenin kalitesi, yapılan işçilik, ışıklandırmada kullanılacak olan ürünlerin kalitesi, ışıklandırmada yapılacak olan dizilimin sorunsuz bir şekilde yerleştirlimiş olması gerekmektedir.

Kutu harflerde dikkate edilmesi gereken en önemli hususların başında kuşkusuz tasarım gelmektedir.

İyi bir tasarım ile hazırlanmış olan bu ışıklı pleksi kutu harf sahip olmuş olduğunuz işyerinizin havasını değiştireceğinden dolayı tasarımın önemi yadsınamaz. Bizlerde alanında profesyonel uzman kadromuz ile sizin hayallerinizdeki tasarımları en iyi ve güzel şekilde hizmetinize sunmaya devam ediyoruz.

Pleksi kutu harfler ışıklı ve ışıksız bir şekilde üretilmektedir. Sizlerin tercihine bağlı kalarak kutu harflerde ışık bağlantısı istiyorsanız ışıklandırma dizilimine, ürün kalitesini  gereken titizliği gösterip tasarımlarınızı en iyi şekilde hazırlıyoruz.

İşyerlerinde kullanacağınız kutu harfler sabit olacağı için gerekli montajlama işlemlerine uygun şekilde üretimini yapıyoruz ve  montajlamasında da  de gereken hassasiyeti göstermekteyiz.

Pleksi kutu harfler göz alıcı ışıklandırması ile işyerlerinizin vazgeçilmezi haline gelecektir.

Pleksi Kutu Harf Fiyatları ve Avantajları

Pleksi ürünü hafif yapılı olması sebebiyle en çok tercih edilen ürünler arasında yer almıştır.

Camdan daha dayanıklı bir yapıya sahip olduğundan dolayı da müşteriler tarafından daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Maliyet konusunda da pleksi kutu harf fiyatları diğer tabela ürünleri ile de kıyasladığımız zaman  daha hesaplı ve uygun bir malzeme türüdür.

Işığı geçirgenlik özelliği de bu ürünün en çok tercih edilme sebepleri arsında yer almaktadır.

Işıklı ve ışıksız üretime de olanak sağlıyor olması da en büyük avantajlarından biridir.

Işıklı tasarımı ile göz dolduran bir yapısı olduğu için birçok işyeri sahibi tarafından tercih edilmektedir.

Renkli ışık seçeneğinin fazla olması, transparan renkli, şeffaf yapıda olması, fosforlu, simli vb. bir çok çeşitleri bulunan  özünde plastik yapıda bir cam türüdür.

Isıyı %20 oranında daha az iletmiş olması da en büyük avantajlar arasında yer alan en önemli detaydır.

Yapısından dolayı parlak olduğu için standart tabelalara göre de müşteri çekme potansiyeline sahiptir.

Bu nedenle ışıklı pleksi kutu harf iş yerlerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bizlerde bu avantajların sağlamış olduğu faydadan yola çıkarak müşteri memnuniyeti ilkesini de göz önünde bulundurarak  bu yolda hayallerinizdeki tasarımları gerçekleştirmek için her daim sizlere hizmet sunmaktan gurur duymaktayız ve duymaya da devam edeceğiz.